Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 28 грудня по 08 годину 29 грудня 2012 року

МНС
Протягом доби зареєстровано 6 пожеж в житловому секторі. Загинула 1 людина.
1. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Халявин, вул. Зарічна Об 11 год. 43 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м. Причина – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей. Збитку не нанесено. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділів МНС.
2. Пожежа в житловому секторі Ічнянський р-н, смт Парафіївка, вул. Котляревського О 15 год. 48 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено перекриття на площі 1 кв.м. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 100 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
3. Пожежа в житловому секторі Борзнянський р-н, с. Комарівка, вул. Воровського О 16 год. 45 хв. сталася пожежа скирти сіна. Вогнем знищено 1,5 т грубих кормів. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.
4. Пожежа в житловому секторі м. Борзна, вул. Островського О 19 год. 43 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено домашні речі, пошкоджено перекриття на площі 12 кв.м. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн. На місці пожежі виявлено тіло гр. З., 1988 р.н.
5. Пожежа в житловому секторі смт Варва, вул. Лютневого Повстання У 00 год. 50 хв. сталася пожежа в житловому будинку. Вогнем пошкоджено майно. Причина – коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
6. Пожежа в житловому секторі Козелецький р-н, с. Ставиське, вул. Шевченка О 01 год. 39 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток – 5 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80 000 грн.
Інші повідомлення:
О 02 год. 00 хв. 28 грудня 2012 року біля станції Вересоч, Куликівського району, на залізничній колії товарним потягом №3122 ДВ було смертельно травмовано особу жіночої статі віком 40-50 років. Затримки руху потягів не було.
Станом на 10 год. 30 хв. 28 грудня 2012 року відновлено електропостачання в 5 населених пунктів Городнянського району (1 ЛЕП 10 кВт, 16 ТП), яке було порушено внаслідок складних погодних умов.
Станом на 06 год. 00 хв. 29 грудня 2012 року для розчистки автодоріг на території області задіяно 40 одиниць спеціальної техніки та 51 працівник, з них на дорогах державного значення 27 одиниць техніки та 34 працівники. Загальний стан транспортного сполучення задовільний.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.