Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 серпня, 23:10:44

«Власна справа» на Чернігівщині: 113 позитивних рішень цього року

19.09.2024   14:57Агенцiя

У поточному році 113 жителів Чернігівщини стали переможцями за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота». Сума фінансової підтримки від держави на започаткування або розвиток їх бізнесу становить 26,9 млн грн.

Схвалені бізнес-проєкти передбачають створення в області 239 робочих місць. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Серед цьогорічних переможців на отримання грантових коштів нашого регіону більшість (73,5%) діючі фізичні особи-підприємці, 15% – новачки у бізнесі, 11,5% - юридичні особи. Понад 75% з них мають вищу освіту. І ще цікава статистика: серед цьогорічних отримувачів мікрогрантів 67% жінок, а 33% чоловіків. Більшість переможців у Чернігові (69), Прилуках (14) та Ніжині (9).

Напрями підприємництва, в яких працюватимуть грантоотримувачі, різноманітні. Найпопулярніші з них: оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщування й організація харчування та переробна промисловість.

Загалом на Чернігівщині за час дії програми «Власна справа» маємо 373 позитивних рішень. Загальна сума грантових коштів склала 88,7 млн грн.

«Завдяки цій грантовій програмі діючі підприємства та підприємці змогли опанувати нові напрямки, розширити асортимент продукції та послуг, наростити обсяги виробництва, інші – здійснити свою мрію, започаткувавши бізнес. Наразі вони працюють, сплачують податки, створюють робочі місця в різних галузях, зміцнюють нашу економіку», – сказала Людмила Ключник.

Грантова програма «Власна справа» – одна зі складових політики «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Подати заявку на грант: https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

Чернігівський обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.

 Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року

Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55

Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:51

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

27 серпня: цей день в Україні і світі

27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50

День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини