Міжнародні та вітчизняні організації актуалізують потреби Чернігівщини для ефективної підтримки населення
Чергова координаційна зустріч з партнерськими організаціями ООН, які надають гуманітарну допомогу нашому регіону з початку повномасштабної війни, відбулася сьогодні на базі Регіонального офісу міжнародного співробітництва. Мета – актуалізувати потреби для раціонального планування своєї діяльності на наступні періоди.
До заходу, організованого Управлінням ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine, долучилися не тільки представники установ та агенцій ООН, а й інших міжнародних та вітчизняних організацій, які підтримують Чернігівщину.
Взяв участь в обговоренні і перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем. Подякувавши всім партнерам за допомогу, яка відчувається в кожній галузі життєдіяльності області, посадовець зосередив увагу учасників на поточних викликах прикордонного регіону. Зокрема, евакуації населення: зі збільшенням інтенсивності ворожих обстрілів все більше людей виїжджає у безпечніші населені пункти. Відтак, постає питання забезпечення їх житлом з відповідним облаштуванням. До слова, лише цього року на Чернігівщині евакуйовано близько 2800 громадян.

Актуальною залишається підготовка до нового опалювального сезону, який точно не буде легким, зважаючи на руйнування в енергетиці.
Зі свого боку, представники фондів та організацій запевнили, що продовжать реалізовувати наявні проєкти, розглядають варіанти й нових ініціатив. Важливим компонентом при цьому виступає комунікація на всіх рівнях, аби ефективно спрямувати допомогу туди, де вона найпотрібніша. Принагідно розповіли про оновлення у роботі тематичних кластерів, створених в області для координації діяльності організацій.
Регіональний офіс міжнародного співробітництва — ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.