У Прилуках поліцейські викрили чоловіка, який незаконно отримав лікарські наркотичні засоби на 500 тисяч гривень для подальшого збуту
Співробітники відділу кримінальної поліції встановили схему, за якою 34-річний місцевий мешканець систематично здобував «товар» для наркоторгівлі. Впродовж 2021-2023 років зловмисник отримав у медзакладах майже 500 блістерів обмежених в обігу таблеток метадону.
У ході досудового розслідування слідчі за оперативного супроводу оперативників Прилуцького районного відділу поліції встановили, що викритий влітку цього року на збуті наркотиків прилучанин налагодив схему незаконного отримання препаратів для замісної терапії наркозалежних.
Зловмисник підписав угоди про надання медичних послуг з приватними медзакладами та у кожному з них повідомив неправдиву інформацію про те, що не отримує замісну терапію в будь-якому іншому закладі охорони здоров’я. Після укладання угод про надання медичних послуг, йому виписували рецепти на отримання медичних препаратів, що містять наркотичні речовини.
![]()
Загалом чоловікові було виписано понад 100 рецептів, за якими він незаконно отримав майже 5 тисяч таблеток, обмежених в обігу. Сумарна вартість цих медпрепаратів перевищила 500 тисяч гривень.
Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 308 Кримінального кодексу України (викрадення, привласнення, вимагання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів чи заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем). Фігуранту загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з конфіскацією майна.
Процесуальне керівництво у справі здійснює Прилуцька окружна прокуратура.
Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.