Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 21:25:20

До 7 років позбавлення волі засуджено 45 - річного мешканця Чернігівського району за незаконне придбання та збут наркотичних засобів

16.09.2024   08:55Агенцiя

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 45-річного мешканця Чернігівського району у незаконному використанні протиправно одержаних документів, які дають право на отримання наркотичних засобів, у заволодінні наркотичними засобами шляхом шахрайства та у незаконному придбанні з подальшим збутом наркотичних засобів (ч. 1 ст. 318, ч. 1 ст. 308, ч. 2 ст. 308, ч. 2 ст. 318 та ч. 2 ст. 307 КК України).

Прокурором у суді доведено, що упродовж 2021-2024 р.р. обвинувачений, не маючи наміру лікування від наркоманії, ввівши в оману медпрацівників закладів охорони здоров’я, одночасно проходив замісну підтримувальну терапію у 6 медичних закладах на території м. Києва та м. Чернігова. В ході реалізації свого злочинного умислу, останній незаконно заволодівав рецептами, які дають право на отримання наркотичних засобів, та в подальшому придбавав в аптечних закладах за вказаними рецептами таблетки, які містять у своєму складі наркотичний засіб – метадон (фенадон).
Крім того, влітку 2024 року останній, перебуваючи в смт. Козелець Чернігівського району та області двічі здійснив збут раніше незаконно отриманих ним таблеток, які містять в своєму складі наркотичний засіб.
Вироком суду обвинуваченого засуджено до покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Наразі вирок не набрав законної сили.

За інформацією Козелецької окружної прокуратури
 

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини