Український ветеранський фонд запрошує в групу підтримки для людей, які зазнали втрати
Поєднання душевного болю, смутку, гніву, безпорадності, почуття вини та розпачу — такою може бути емоційна реакція на втрату рідної чи близької людини. У цій ситуації важливо відчувати підтримку інших людей та уміти віднайти власні сили, щоб рухатися далі.
Приєднуйтесь до групи підтримки від Українського ветеранського фонду, якщо ви проживаєте горе втрати, після якої минуло до 4 місяців.

Групи підтримки для тих, хто втратив своїх рідних чи близьких, – це не терапевтичні групи, а зустрічі підтримки, які модерують фахові психологи. Мета таких зустрічей — познайомити людей між собою для взаємопідтримки та надати їм інструменти для самодопомоги під час проживання горя та скорботи. Окрім підтримки одне від одного, учасники й учасниці груп зможуть отримати також підтримку спеціалістів.
Групи відкриті і передбачають серію зустрічей тривалістю 2 години кожна. Кількість учасників – 7–10
Зустрічі безкоштовні, відбуватимуться щопʼятниці, о 19:00, онлайн на платформі Google Meet. Старт групи уже цього місяця.
Після першої зустрічі учасники та учасниці зможуть вирішити, чи продовжувати їм відвідувати зустрічі.
Перед формуванням групи передбачено індивідуальну консультацію для знайомства та роботи над проблемами, про які людина не готова говорити на загал. Консультація триватиме годину та відбуватиметься онлайн.
Зареєструватися на консультацію можна за посиланням: https://forms.gle/4rNaLHyzRB2kh82h7.
Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.