За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 19 злочинів, з них: 2 пограбування, 7 крадіжок різних форм власності, 1 ухилення від сплати аліментів, 1 незаконна порубка лісу, 6 фактів зайняття забороненими видами господарської діяльності.
Зареєстровано 2 факти незаконного обігу наркотичної сировини.
На автошляхах області сталось 4 дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок яких 5 осіб травмовано. В приватному секторі виникло 4 пожежі.
Зареєстровано 1 випадок суїциду.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 253 адмінпротоколи, з них 24 - за дрібне хуліганство, 97 - за порушення правил дорожнього руху.
Співробітниками БПС складено 69 адмінпротоколів.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у нетверезому стані затримано 31 водія.
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.