До уваги мешканців міста Чернігова та Чернігівської області
Враховуючи складність ситуації із забрудненням річки Десна та відсутністю інформації у населення з цього питання, КП "Чернігівводоканал" з власної ініціативи взяло на себе зобов'язання моніторити ситуацію та інформувати населення міста Чернігова та Чернігівської області
Результати моніторингу стану води в річці Десна на 29.0О8.2024.

📌Моніторинг стану води в річці Десна розпочато з 28.08.2024.
📌29.08.24 зону моніторингу розширено до річки Сейм. Кількість місць відбору проб збільшено з одного до чотирьох.
За інформацією КП "Чернігівводоканал"
Останні новини Чернігівщини
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».
Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14
Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.
Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52
Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.