Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 20:24:43

На прикордонні Чернігівщини внаслідок ворожих обстрілів згоріли 25 будівель: поліція допомагала гасити пожежі та задокументувала наслідки ударів

29.08.2024   10:41Агенцiя

Вчора росіяни завдали ударів зі ствольної артилерії по населених пунктах Семенівської громади Новгород-Сіверського району. Внаслідок обстрілів сталася масштабна пожежа – вогнем знищено 25 будівель (житлових будинків та господарських споруд) та 70 га настилу в лісі. Для допомоги громадянам негайно прибули семенівські і новгород-сіверські поліцейські та рятувальники ДСНС.

– російська армія близько 13 години дня завдала численних ударів зі ствольної артилерії. Внаслідок цього загорілися два будинки в одному з населених пунктів громади, після чого вогонь швидко розповсюдився на інші домогосподарства. Діяти треба було негайно: спільно з рятувальниками та місцевими лісниками ми одразу приступили до гасіння пожежі, – розповідає начальник сектору поліцейської діяльності № 1 (м. Семенівка) Володимир Єрмоленко.

Завдяки злагодженим діям поліцейських та рятувальників вдалося локалізувати пожежу та запобігти перекиданню вогню на інші будинки мирних мешканців села.

– Разом з колегами ми здійснили подворові обходи в селі, аби запропонувати місцевим мешканцям свою допомогу. Переконалися, що внаслідок обстрілів та пожежі люди не постраждали та закликали евакуюватися з обстрілюваного прикордоння до безпечніших населених пунктів, – говорить Володимир Єрмоленко.

Правоохоронці зафіксували наслідки ворожої атаки та зібрали докази чергового воєнного злочину окупантів. За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).

Поліція повсякчас готова прийти на допомогу мешканцям сіл найближчого прикордоння з росією, які вирішать евакуюватися подалі від регулярних обстрілів, у безпечні громади. Заради цього поліцейські щоденно продовжують роз’яснювальну роботу з людьми.

Поліцейські та місцева влада гарантують підтримку на всіх етапах евакуації: допоможуть підшукати житло і транспорт для переїзду, завантажити майно, супроводять у безпечне місце мешкання. Подбайте про безпеку – власну та своїх рідних.

Шановні громадяни! Якщо би бажаєте евакуюватися, ви можете звернутися за телефоном 099-200-17-98, або на лінію 102.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини