Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 14:04:00

У дитсадках та школах зменшується кількість дітей

22.08.2024   13:52Агенцiя

Управлінням освіти здійснюється підготовка до нового навчального року. Про це йшлося під час загальноміської наради 20 серпня.

Що в дитячих садочках?

По-перше, відбувається формування груп, повідомив під час наради начальник управління Василь Білогура.
    – Попередньо, дітей буде на 160 менше, ніж минулого року. Очікується 6 560 дітей. Це досить невтішна новина, – зазначає Білогура. – Але, в той же час, здійснюється робота з поліпшення якості умов перебування в тих садочках, які є.
Наприклад, за підтримки UNICEF в п’яти дитсадках (№64, 70, 72, 73, 75) здійснюються ремонти групових приміщень. А з роботами в ДНЗ №19 фінансово допомагає Латвійська Республіка. Також частина робіт в інших закладах виконується коштом міського бюджету.

 Що в школах?
    – Орієнтовно на 1 100 дітей менше до попереднього навчального року. Тобто, 26 013 осіб. В той же час значно збільшується кількість дітей з особливими освітніми потребами і відповідних класів. У порівнянні з минулим роком, у нас буде на 49 дітей більше: загалом 348 учнів і 187 класів, – каже Білогура.

    
    Ремонт спеціалізованих кабінетів
За кошти міського бюджету ремонтують спеціалізовані кабінети в ліцеях:

№1 – STEAM-лабораторія;
№12 та 15 – два кабінети хімії;
№22 – кабінет інформатики.
 

Ремонт харчоблоків у школах
Французька неурядова організація «ACTED» допомагає з відновленням харчоблоків у школах  №20 і 33. А на ремонт цих же приміщень в школі №35 місто отримало кошти з державного бюджету.
У школі №13 аналогічні роботи фінансує швейцарсько-українського проекту «DECIDE». Згадана організація допомагає загалом з відбудовою цього освітнього закладу.

 
Будівництво протирадіаційних укриттів
    – На це Кабмін спрямовує місту майже 177 мільйонів гривень. Перші такі укриття буде збудовано у школах №2, 29 та 35, – повідомляє Василь Білогура.
Зазначимо, що це лише невелика частин робіт в закладах освіти, яка зараз виконується коштом бюджетних коштів та за підтримки партнерів.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини