Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 22:19:49

На кладовищі в Ялівщині роблять освітлення і встановлять камери відеонагляду – вчиняються акти вандалізму на могилах

21.08.2024   09:58Агенцiя

Встановити освітлення та камери відеоспостереження на кладовищі в Ялівщині. Таке доручення озвучив під час загальноміської наради 20 серпня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

    – До мене підходили батьки загиблого воїна, який похований на кладовищі в Ялівщині. Невідомі зруйнували пам'ятник. Це важко для батьків, які поховали дитину, ось таке переживати. Прохання було зробити там освітлення і камери. Тому відпрацюйте це, – доручив Олександр Ломако.
КП «Міськсвітло» вже почало виконувати ці роботи і встановлювати опори освітлення. Зазначимо, що монтаж здійснюється поза межами меморіального комплексу військових поховань, який створюється на території Ялівщини і є окремим проєктом.

Нагадаємо, що до 2022 року цей цвинтар був недіючим, але у зв'язку з бойовими діями і неможливістю ховати померлих на міському кладовищі «Яцево», це почали робити в Ялівщині. Там поховані як цивільні, так і військові.  Для вшанування пам'яті військових коштом бюджету Чернігівської міської територіальної громади створюється меморіальний комплекс: на могилах встановлюються пам'ятники, зроблено освітлення та благоустрій території, а також буде встановлено сам меморіал.

    – Що стоється могил, то все зробимо до Покрови. Що стосується самого меморіалу, то на прохання родичів загиблих, вони хочуть замінити елементи з металу на граніт, – розповів начальник управління ЖКГ Ярослав Куц. – Тому його встановлення залежить від термінів виготовлення каменю тощо.

Пресслужба Чернігівської міської ради

 
 

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини