Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 09:31:15

У ДПСУ розповіли про заходи з укріплення кордону від Волині до Чернігівщини

16.08.2024   11:39Агенцiя

Суспільна увага до прикордоння білоруссю зросла внаслідок гучних заяв представників білоруського правлячого режиму про перекидання військ до українського кордону.

Про те, що побоювання безпідставні, в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

— За останній час ситуація на кордоні з білоруссю не змінилася, вона повністю контрольована і якихось нестандартних ситуацій на кордоні ми не спостерігали, — розповів він.

Андрій Демченко припустив, що оприлюднені нещодавно білоруськими медіа відео із завантаженням техніки на платформи для перевезення є постановочними і насправді підрозділи білоруських військ рухаються не у бік кордону з Україною, а вглиб білоруської території.

— Попри те, що вони робили навіть певні відеоматеріали як вантажать техніку на платформи, поряд нашого кордону ми цього не спостерігаємо. Не відбувається ні переміщення техніки, ні особового складу. Я не виключаю, що для створення такої картинки вони можуть рухати свої підрозділи, але вглиб своєї території, залучивши до цього незначну кількість своїх підрозділів, — сказав речник ДПСУ.

Водночас він запевнив, що як прикордонники, так і підрозділи розвідки Міністерства України пильно стежать за ситуацією, що розуміти, наскільки вона може змінюватись і чи може це призвести до зростання загрози нашій країні.

— Ми повинні мати сильні оборонні позиції по всій протяжності кодону з білоруссю від Волині до Чернігівщини, що і робиться. І не тільки безпосередньо на лінії кордону, а й у прикордонні в інженерно-фортифікаційному відношенні зводяться необхідні укріплення для того, щоб всі складові Сил оборони нашої країни — а це й прикордонники, і Збройні Сили, і Національна гвардія —мали належні місця укриття і всі можливості вести бойові дії якщо з території білорусі відбудеться якесь вторгнення, — запевнив Андрій Демченко.

 

armyinform.com.ua

Останні новини Чернігівщини

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла»

Допомога найбільш вразливим: чернігівці почали отримувати «пакунки тепла» 08:47

До обласного центру надійшла перша тисяча «пакунків тепла» для найвразливіших категорій населення. Їх вже почали видавати у Чернігівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Разом переможемо: Чернігівщина долучається до національного проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги» 08:36

Цього року в Україні стартує національний спортивний проєкт «Пліч-о-пліч всеукраїнські студентські ліги». Серед представлених видів спорту – баскетбол, волейбол, черліденг та футзал.

12 лютого: цей день в Україні і світі

12 лютого: цей день в Україні і світі 08:28

12 лютого відзначають Міжнародний день науки і гуманізму, Міжнародний день запобігання насильницькому екстремізму, який сприяє тероризму, День сексуального і репродуктивного здоров’я, Міжнародний день проти використання дітей-солдатів, Міжнародний день шлюбних агентств.

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.