Осередок безпеки: у Новобасанській громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція
У Новобасанській громаді Ніжинського району розпочала повноцінну роботу нова поліцейська станція. Відтепер у громаді підтримує правопорядок та дбає про безпеку населення поліцейський офіцер громади Сергій Литвиненко, який надає поліцейські послуги для понад 6000 місцевих мешканців.
У відкритті поліцейської станції взяли участь начальник ГУНП в Чернігівській області Іван Іщенко, заступник начальник обласної поліції Ігор Волокітенко, керівник відділення поліції №2 (м. Бобровиця) Михайло Литвинов, представники місцевої влади та мешканці громади.
– Безпека людей – наш головний пріоритет. Відкриття поліцейської станції в громаді – це важливий крок для створення безпекового середовища та комфортних умов проживання громадян. Місцеві мешканці можуть бути впевнені, що поліцейський офіцер громади цілодобово на варті їхнього спокою та готовий якнайшвидше прийти на допомогу у будь-якій ситуації. Дякую кожному за підтримку в реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади»! – сказав керівник обласної поліції Іван Іщенко.
осередок безпеки: у новобасанській громаді на чернігівщині запрацювала поліцейська станція
За плідну співпрацю з органами та підрозділами поліції Чернігівщини в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» начальник обласної поліції вручив подяку сільському голові Новобасанської громади Миколі Дяченку.
За підтримки та коштом громади поліцейська станція оснащена всім необхідним для швидкого реагування на звернення громадян й профілактики правопорушень на території обслуговування. У розпорядженні поліцейського офіцера громади є сучасне службове приміщення, відповідне технічне оснащення, а також службовий позашляховик «Renault Duster», споряджений стандартним набором корисних інструментів та пристроїв, що можуть стати у нагоді у будь-якій ситуації для надання допомоги місцевим мешканцям.
Поліцейська станція знаходиться в с. Нова Басань за адресою вул. Шевченка, 34/1.
Проєкт Поліцейський офіцер громади (ПОГ) реалізується Національною поліцією України за підтримки міжнародних партнерів у тісній співпраці з територіальними громадами. Мета проєкту – покращити поліцейський сервіс шляхом наближення поліції до людей.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Підготовка до зими, нова система оповіщення та відновлення житла — серед тем загальноміської наради 16:08
8 липня 2025 року під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулася загальноміська нарада за участю керівників структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради.
Де робити, аби добре заробити? 15:34
Відповідь на це запитання знають у службі зайнятості. На початок липня у базі вакансій обласної служби зайнятості налічувалось близько двох тисяч пропозицій від роботодавців області. І серед них є ті, хто навіть у воєнний стан готовий платити працівникам високу заробітну плату. В ТОП-10 високооплачуваних вакансій регіону увійшли:
Найкраще знають математику: що відомо про результати учасників НТМ 15:09
В основних сесіях національного мультипредметного тесту на Чернігівщині взяли участь 7 259 осіб. Явка становить 93,2%.
Виробники переробної промисловості можуть отримати до 16 млн грн гранту на відновлення після обстрілів у межах політики програми «Зроблено в Україні» 14:43
Кабінет Міністрів України на засіданні 7 липня 2025 року затвердив нову редакцію Порядку реалізації програми «Гранти для переробних підприємств». В межах програми запроваджено новий напрям – гранти на відновлення виробничих потужностей для переробних підприємств, які постраждали від збройної агресії росії. Тепер вони можуть отримати до 16 млн грн на закупівлю, доставку та монтаж обладнання.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 14:10
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння грошима пенсіонерки в Чернігові.