Ошукала 29 покупців: Бахмацькі поліцейські скерували до суду провадження щодо продавчині неіснуючих товарів у мережі Інтернет
Слідчі відділення №1 (м. Бахмач) Ніжинського райуправління поліції завершили досудове розслідування та передали прокурору Ніжинської окружної прокуратури для направлення до суду обвинувальний акт щодо 56-річної місцевої мешканки, яка продавала неіснуючий товар в мережі Інтернет
. Жінка встигла ошукати 29 людей із різних областей України.
У ході досудового розслідування слідчі та оперативники Бахмацького відділення поліції встановили, що місцева мешканка протягом травня-червня нинішнього року вчинила серію однотипних шахрайських дій.
56-річна жінка розміщувала на одній з популярних Інтернет-платформ оголошення про продаж одягу за суттєво зниженими цінами. Пропозиції користувалися популярністю у потенційних покупців. Багатьох не збентежила навіть умова, висунута продавчинею одягу – обов’язкова часткова попередня оплата товару.
Щоразу, отримавши платіж на банківську картку, зловмисниця обривала зв'язок з клієнтами.
В ході досудового розслідування фігурантка добровільно видала поліцейським речові докази своєї злочинної діяльності.
Наразі слідчі поліції завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 1 та частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому).
Матеріали провадження з обвинувальним актом передано прокуророві Ніжинської окружної прокуратури для скерування до суду.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.