Єдине вікно послуг
Сервіс «Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості вже об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України.
Вони допомагають з тимчасовим житлом, пропонують перенавчання з подальшим працевлаштуванням, надають гранти на відновлення бізнесу і багато іншого.
Для зручності вся інформація про послуги недержавних і громадських організацій зібрана в одному місці. Кожен, хто потребує допомоги, може самостійно переглянути інформацію про наших партнерів на сайті Державної служби зайнятості перейшовши за посиланням «Єдине вікно послуг»:
https://www.dcz.gov.ua/other/onewindow
Також, звернувшись до найближчого центру зайнятості, можна отримати не тільки супровід у працевлаштуванні та кар’єрне консультування, а й інформацію щодо:
відновлення документів
гуманітарної і психологічної допомоги
соціального захисту
отримання житла
медичного обслуговування
грантів для розвитку й відкриття власної справи
безоплатного навчання й перекваліфікації
Детальніше про сервіс на нашому сайті: https://www.dcz.gov.ua/news/singlenews/523
Громадські організації нашої області також можуть самостійно подати свої дані в «Єдине вікно послуг» та після перевірки стати партнерами служби зайнятості. Запрошуємо до співпраці!
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression