Прилуцькі поліцейські викрили чоловіка у перевезенні контрафактної продукції майже на мільйон гривень
Керманича з нелегальним багажем поліцейські зупинили у Прилуках. З автівки правоохоронці вилучили 15 тисяч пачок цигарок без марок акцизного податку.
За цим фактом поліція під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження.
Днями на одній із вулиць міста поліцейські зупинили мікроавтобус для перевірки. У салоні автомобіля перебував 53-річний водій та пасажир.
Попередньо поліцейські отримали інформацію, що водій транспортного засобу перевозить незаконну тютюнову продукцію.
Для фіксації злочину на місці події працювала слідчо-оперативна група райвідділу.
Під час огляду автомобіля поліцейські виявили 30 картонних ящиків, які були вщент наповнені цигарками. На пачках з продукцією поліцейські помітили відсутність акцизного маркування.
Поліцейським чоловік зізнався, що товар він замовив в Інтернеті для подальшої реалізації.
Загалом поліцейські вилучили з транспортного засобу 15 тисяч пачок з цигарками без марок акцизного податку. Вартість продукції за цінами «чорного ринку» сягає понад мільйон гривень.
За цим фактом слідчий поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.