Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 квітня, 20:11:28

У Чернігові поліцейські викрили злочинну групу «наркозакладчиків»

18.07.2024   14:45Агенцiя

Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини відстежили та перекрили канал систематичного надходження в обласний центр значних партій психотропних речовин, які в подальшому збувалися вроздріб шляхом «закладок».

Основну фігурантку поліцейські затримали до ізолятора тимчасового тримання.у чернігові поліцейські викрили злочинну групу «наркозакладчиків»

В процесі оперативної роботи з встановлення та перекриття каналів надходження наркотичних та психотропних речовин у Чернігівську область, поліцейські управління боротьби з наркозлочинністю отримали інформацію про налагоджену протиправну діяльність групи місцевих мешканців.

Під час реалізації оперативної інформації поліцейські зупинили молоду пару чернігівців в момент отримання поштового відправлення із забороненим «товаром». На місце події прибула слідчо-оперативна група поліції.

При огляді вмісту посилки поліцейські виявили та вилучили два пакети з кристалоподібною сипучою речовиною, зовні схожою на особливо небезпечну психотропну речовину «солі Альфа-PVP». Загальна вага наркотику перевищила 500 грамів. Його вартість за цінами «чорного» ринку сягає близько чверть мільйона гривень.

Надалі правоохоронці із залученням кінолога обласної поліції зі службовою собакою провели невідкладний обшук у помешканні викритих наркоділків. В результаті слідчої дії вилучено ще понад 120 грамів речовини, схожої на «Альфа-PVP».

Частина цього товару була вже розфасована та повністю підготовлена до збуту шляхом «закладок». Також поліцейські вилучили комплект засобів для фасування та пакування забороненого «товару», блокнот з чорновими записами, низку інших доказів протиправної діяльності зловмисників.

Все вилучене направлено на проведення експертних досліджень.

Поліцейські затримали 30-річну організаторку каналу постачання наркотиків у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зловмисницю поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Слідчі поліції під процесуальним керівництвом Чернігівської окружної прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч.2 статті 307 Кримінального процесуального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів). Максимальна її санкція – до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини