З пішохідного мосту в Чернігові стрибнув чоловік: його вдалося врятувати
У Чернігові 16 липня чоловік стрибнув з пішохідного мосту. Його вдалося врятувати.
Про це повідомили в департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОВА.
Як зазначається у повідомленні, рятувальники Чернігівської обласної рятувально-водолазної служби звернули увагу на дивну поведінку чоловіка: він довго стояв біля огорожі моста, а потім заліз на неї та стрибнув у воду.
Рятувальники сповістили поліцію, екстрену медичну допомогу та на човні вийшли на воду.
Чоловіка вдалося врятувати. Його доставили на берег і передали медикам. Як виявилося, чоловік із Чернігова, 1981 року народження.
Про мотиви його вчинку наразі нічого не відомо.
Останні новини Чернігівщини
Резонансне вбивство поліцейського в місті Бахмач. Засуджено контролера Служби судової охорони 12:45
За апеляційною скаргою прокурора Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд скасував виправдувальний вирок суду першої інстанції та постановив новий, яким 28-річного контролера Служби судової охорони в Чернігівській області визнано винним в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України).
На Чернігівщині росіяни поцілили в приватний житловий будинок: поліція документує наслідки 12:44
Ввечері 18 листопада росіяни вкотре атакували мирне населення м. Семенівка Новгород-Сіверського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:42
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression