Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 січня, 03:09:19

Борзнянські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві односельця

16.07.2024   10:38Агенцiя

Співробітники відділення поліції № 3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції оперативно розкрили вбивство мешканця одного з сіл Борзнянської міської громади.

Підозрювану затримано до ізолятору тимчасового тримання.

Вранці 13 липня до поліції повідомили, що у власному будинку знайдено мертвим 27-річного мешканця села неподалік Борзни. За викликом на місце події негайно прибули слідчо-оперативна група відділення поліції № 3 (м. Борзна) та оперативники кримінальної поліції.

В ході огляду місця події правоохоронці встановили, що потерпілому було завдано ножового поранення грудей в область серця. Згодом судово-медична експертиза підтвердила, що саме проникаюче поранення грудної клітки з ушкодженням серця призвело до смерті чоловіка.

В результаті проведених слідчо-оперативних заходів поліцейські упродовж кількох годин встановили особу причетної до вбивства особи. Нею виявилася 45-річна мешканка цього ж села, яка періодично співмешкала з потерпілим, проте надовго не залишалася через часті конфлікти.

Поліцейські з’ясували, що в ніч на 13 липня між ними виник черговий конфлікт, в ході якого жінка вдарила господаря у груди кухонним ножем. Цей удар виявився фатальним.

Зловмисницю затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчий відділення поліції № 3 (м. Борзна) за погодженням з прокурором Ніжинської окружної прокуратури повідомив жінці про підозру у вчиненні умисного вбивства (ч. 1 статті 115 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06

Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.

Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04

Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54

З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.

29 грудня: цей день в Україні і світі

29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52

День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини