Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки
Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.
Днями до Чернігівського райуправління поліції звернулася 76-річна місцева мешканка з проханням про допомогу у встановленні особи, яка витратила гроші із загубленої банківської карти.
Потерпіла пояснила поліцейським, що кілька років тому виїхала за кордон. Свою банківську картку, на яку надходили пенсійні виплати, залишила дорослому онукові. Але нещодавно дізналася, що онук загубив картку півтора роки тому. Весь цей час на рахунок продовжували надходити гроші, і хтось їх витрачав. Загалом потерпіла втратила таким чином 180 тисяч гривень.
В результаті проведених оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисниці – 29-річної чернігівки. З’ясувалося, що вони знайомі з онуком заявниці і якось чоловік розраховувався за продукти у присутності зловмисниці, тож вона дізналася пін-код. Чоловік бував у неї в гостях і загубив там банківську картку. Тож жінка вирішила розпорядитися нею на власний розсуд.
Зловмисниця зізналася у скоєному та надала правдиві свідчення.
Слідчий поліції відкрив кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану).
Поліція вкотре нагадує громадянам: якщо ви втратили свою банківську картку або у вас її викрали, негайно заблокуйте рахунок. Це можна зробити в інтернет-банкінгу чи зателефонувавши на «гарячу лінію» банківської установи, або ж особисто прибути до відділення банку.
Відділ комунікації поліції Чернігівської області
чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.