На Чернігівщині поліцейські затримали злочинну групу, що займалася виготовленням та збутом великих партій наркотиків
Поліцейські спільно з оперативниками Чернігівського прикордонного загону затримали наркоділків, які організували в малолюдній місцевості Чернігівського району систематичне вирощування елітних сортів конопель з подальшою їх переробкою та збутом виготовлених наркотичних засобів як по всій Чернігівщині, та і в Києві.
У зловмисників вилучено 10 кілограмів наркотиків вартістю понад 4 мільйони гривень. Затриманим оголошено підозри та заарештовано без права внесення застави.
В ході оперативної роботи за інформацією про діяльність групи наркоторгівців поліцейські управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини задокументували низку протиправних дій, вчинених фігурантами.
Слідчі поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників УБН та ряду інших поліцейських підрозділів, спільно з прикордонниками, за силової підтримки спецпідрозділу КОРД затримали двох кримінальних «фермерів».
У господарстві, де зловмисники розгорнули масштабну діяльність, та на інших пов’язаних з ними об’єктах поліцейські під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури провели серію одночасних санкціонованих обшуків.
У ході слідчих дій було виявлено рясні насадження конопель елітних сортів у теплицях та у відкритому ґрунті, спеціально підібрані добрива, комплекти обладнання для культивації рослин у приміщеннях методом гідропоніки, електронні ваги, пристрій для вакуумного пакування готової продукції.
Загалом поліцейські вилучили з ділянок майже 400 доглянутих рослин з характерним запахом, схожих на коноплі. Також вилучено підготовлений до збуту особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, загальною вагою близько 10 кілограмів, та низку інших речових доказів. Вартість тільки готового наркотика, за цінами «чорного ринку», становить майже 4 мільйони гривень.
Усе вилучене направлено на проведення експертних досліджень.
Наразі слідчий поліції Чернігівщини за погодженням з прокурором Чернігівської обласної прокуратури оголосив затриманим про підозру у незаконному виробництві та зберіганні з метою збуту наркотиків у особливо великих розмірах, вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 статті 307 Кримінального кодексу України). Зловмисникам загрожує від 9 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Суд обрав обом підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком 60 діб, без права внесення застави.
Триває досудове розслідування.







Відділ комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.