Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 червня, 10:22:35

Підтримка сімей загиблих воїнів і чернігівців, у яких пошкоджене житло: виконком погодив виплати

05.07.2024   14:16Агенцiя

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 липня погодив чергові виплати в рамках міських соціальних Програм, що направлені на підтримку чернігівців, які є членами сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, та у яких пошкоджене житло внаслідок російської військової агресії.

Одноразову матеріальну допомогу членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України отримають ще 16 осіб. Загальна сума виплат – 859 100 гривень. У 2023 році матеріальну допомогу отримали 251 особа на загальну суму 14 007 467 гривень, у поточному році – 125 осіб на загальну суму 6 863 333 гривень.

Разова компенсація за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника буде надана трьом особам на загальну суму 60 000 гривень. У 2023 році таку компенсацію отримали 26 осіб на загальну суму 519 500 гривень, у поточному році - сім осіб на загальну суму 140 000.

Іншими рішеннями виконкому затвердили надання:

– одноразової матеріальної допомоги ще одному чернігівцю – власнику пошкодженого приватного житлового будинку на загальну суму 10 000 гривень. Загалом таку одноразову матеріальну допомогу вже отримали 2 054 власника приватних житлових будинків на загальну суму майже 32 200 000 гривень;

– часткової компенсації видатків, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках, ще двом особам на загальну суму 37 758 гривень. Часткову компенсацію загалом отримали 764 чернігівця на загальну суму майже 9 600 000 гривень.
 
Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини