Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 квітня, 13:43:58

Ще 59 чернігівських сімей із немовлятами отримають підтримку від міста

04.07.2024   17:50Агенцiя

Одноразову допомогу при народженні дитини отримають ще 59 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті.

Загальна сума виплат – 545 тис. грн.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 4 липня.

Тож, цього місяця виплати з бюджету Чернігівської територіальної громади отримають:

    29 сімей – по 5 тис. грн на першу дитину – на загальну суму 145 тис. грн;
    20 сімей – по 10 тис. грн на другу дитину – на загальну суму 200 тис. грн;
    дев'ять сімей – по 20 тис. грн на третю дитину – на загальну суму 180 тис. грн;
    одна сім'я, в якій народилася четверта дитина – на загальну суму 20 тис. грн.

У Чернігові кожна сім'я при народженні дитини може отримати таку підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2023–2027 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 03.11.2022 року № 546, і яка направлена на покращення демографічної ситуації в місті.

Весь комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян міськради не пізніше 12 місяців після народження дитини.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Фото з мережі Інтернет


 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини