Група «Прозорість і підзвітність» аналізує роботу підрядників
У межах діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» розглянуто звернення голови Громадської спілки «Аналітичний центр «Майбутнє» Віталія Чумаченка стосовно використання коштів державного бюджету, виділених ТОВ «Будвендор» на суму понад 97 млн грн для ліквідації наслідків збройної агресії та відновлення інфраструктури в умовах воєнного стану.
Так, за результатами проведених відкритих торгів, між Службою відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області та ТОВ «Будвендор» укладено договори щодо капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків в селі Ягідне Іванівської громади та дитячого садка «Лісова казка» в селищі Гончарівське, а також реконструкції їдальні Іванівського ліцею.
Роботи на об’єктах тривають і мають бути завершені до кінця 2024 року. Втім самі темпи виконання, що фіксує Служба відновлення області, повільні. Серед причин є як суб’єктивні, так і об’єктивні фактори. Відтак, за роботою підрядника ТОВ «Будвендор» – посилений контроль з боку Служби відновлення області та облдержадміністрації.
Крім того, Відділ з питань запобігання та виявлення корупції ОДА на постійній основі проводить моніторинг та аналіз закупівель, що здійснені структурними підрозділами ОДА, громадами області, а також комунальними закладами обласного підпорядкування.
Працює електронна пошта prozorist@regadm.gov.ua, на яку можна надсилати повідомлення про корупційні чи пов’язані з корупцією випадки. Такі повідомлення обов’язково будуть розглянуті членами робочої групи «Прозорість і підзвітність».
За повідомленням робочої групи «Прозорість і підзвітність».
На фото – дитячий садок «Лісова казка» в Гончарівськом
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression