Чернігів отримає від міжнародних партнерів 16 тисяч баків для сміття та техніку для вивозу
Про це повідомив під час загальноміської наради 2 липня в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. Їх планують передати для використання кожному приватному домогосподарству і у такий спосіб покращити послуги збору і вивезення сміття в приватних секторах.
– Третину з них ми вже отримали, – зазначив під час наради Олександр Ломако.
Перш, ніж їх розподілять між чернігівцями, буде розроблено відповідну процедуру отримання. Контейнери передадуть у володіння та використання кожному домогосподарству. Простіше кажучи, у кожен двір. Господарі вивозитимуть баки для випорожнення, коли, згідно затверджених графіків, техніка КП «АТП-2528» збиратиме за їх адресою сміття.
– Це буде більш цивілізовано. Буде зручна схема, коли бак стоїть у дворі і людина несе за нього відповідальність. Коли контейнер наповнюється, то він виставляється на вулицю і в певний день за графіком техніка «АТП-2528» забиратиме його, – повідомив в.о. очільник міста.
Баки надаватимуть у користування безкоштовно. Отриманої від ПРООН кількості контейнерів достатньо, аби покрити цією послугою до 70% мешканців.
Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24
У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.
Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26
Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.
Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44
Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.
Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22
З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.
Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47
У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.