З 8 липня у Чернігові перекривають рух автотранспорту вулицею Михалевича
З понеділка перекривається рух автотранспорту на ділянках вулиці Михалевича від вулиці Курсанта Єськова до Староказарменна з 8:00 год 8 липня по 20:00 год. 10 липня та від проспекту Миру до перехрестя з вулицею Волковича з 8:00 11 липня по 20:00 год. 13 липня.
Відповідне рішення погоджено виконавчим комітетом Чернігівської міської ради 2 липня. Воно необхідне для запобігання виникнення аварійних ситуацій при проведенні ремонтних робіт на об'єктах вулично-дорожньої мережі.


Пресслужба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.