«Це не на сьогодні, це – на завтра і на десятки, сотні років», – Іван Ващенко привітав працівників архітектурної галузі
1 липня в архітекторів України – професійне свято. З цієї нагоди у Чернігівській ОВА відбулася зустріч з фахівцями галузі.
«Зважаючи, що росіяни знищують все, що створювалося цілими поколіннями, перед вами стоїть нелегка задача – відбудова нашої країни. Адже робота архітектора лежить в основі всього процесу. Ми обов’язково впораємося з цим викликом, як свідчить історія української держави, – не вперше, попри всі труднощі. Ця робота стратегічна. Це не на сьогодні, це – на завтра і на десятки, сотні років», – звернувся до учасників заходу заступник голови ОДА Іван Ващенко.
Подякував колегам за їхню працю та важливий внесок у відновлення Чернігівської області в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня, наголосивши, що загальний результат – спільна робота архітекторів, проєктувальників, юристів та інших дотичних фахівців.
Розпорядженням начальника обласної військової адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня архітектури Подяку оголошено:
МАЗУР Тетяні Геннадіївні – директору приватного підприємства «ПОРТАЛ-М»;
МАРЧЕНКУ Руслану Григоровичу – голові громадської організації «УКРАЇНСЬКИЙ ГОЛОС ГРОМАД»;
ОВДІЄНКУ Вадиму Олександровичу – фізичній особі-підприємцю;
СЕМИРОЗ Уляні Михайлівні – начальнику відділу територіального планування та охорони пам’яток архітектури Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації;
СУЛТАНОВУ Асану Абдулайовичу – головному архітектору проєктів приватного підприємства «Науково-вишукувальний архітектурний проектний інститут «ІНТЕРАРХПРОЕКТ».
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.