Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 16:29:03

У Чернігівському районі поліцейські затримали торгівця наркотичними засобами

01.07.2024   15:09Агенцiя

Оперативники відділення поліції № 1 (с. Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 45-річного місцевого жителя, який збував наркотичні засоби.

Зловмиснику оголошено про підозру та вручено клопотання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Поліцейські отримали інформацію про те, що 45-річний житель селища Козелець торгує забороненими наркотичними засобами.

Після документування чергового факту збуту наркотичних засобів поліцейські під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури та за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД» за місцем мешкання затримали наркодилера. При особистому огляді у зловмисника вилучили готові до збуту наркотичні засоби та грошові кошти за вже проданий «товар». В ході проведення санкційного обшуку в квартирі правопорушника правоохоронці також виявили та вилучили наркотичні засоби, листи призначеннь на препарати наркотичних засобів, грошові кошти та мобільний телефон.

Вилучене направлено на проведення експертного дослідження.

Наркозбувальника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України. Вона визначає відповідальність, зокрема, за збут наркотичних засобів, вчинений повторно. Такі дії караються позбавленням волі на строк від шести до десяти років. Також затриманому вручено клопотання про обрання міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 


Відділ комунікації поліції Чернігівської області
у чернігівському районі поліцейські затримали торгівця наркотичними засобами

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини