Чернігівською окружною прокуратурою повідомлено про підозру жителю м.Городня Чернігівської області у вчиненні незаконної порубки дерев
За процесуального керівництва Чернігівської окружної прокуратури повідомлено про підозру мешканцю м.Городня Чернігівської області у вчиненні незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, що спричинила тяжкі наслідки (ч.4 ст.246 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що у серпні 2023 року чоловік з метою особистого збагачення, знаходячись в захисному лісі, а саме полезахисній лісовій смузі неподалік с.Пекурівка Чернігівського району Чернігівської області, керуючи діями лісоруба та тракториста, які були необізнані про незаконність порубки дерев, з використанням двох ланцюгових пил та трактора, без передбаченого законом дозволу, не маючи лісорубного квитка (ордеру), здійснив незаконну порубку 3 сироростучих дерев породи «дуб звичайний», 1 сухостійне дерево породи «дуб звичайний», 12 сироростучих дерев породи «осика» та 82 сироростучих дерев породи «береза звичайна».
Вказаними діями підозрюваним заподіяно шкоду довкіллю і охоронюваним законом державним інтересам на загальну суму понад 1 млн. 200 тис. грн.
Довідково: санкція ч.4 ст.246 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.
За інформацією Чернігівської окружної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України