На минулому тижні рятувальники Чернігівщини здійснили 158 оперативних залучень
Упродовж минулого тижня (з 24 червня по 01 липня 2024 року) вогнеборці ліквідували 38 пожеж, з яких: 1 на об’єкті, 18 у житловому секторі, 13 в природних екологічних системах, 5 на транспорті та 1 інша. Врятовано 1 людину.
На водних об’єктах області потонуло три особи.
Сапери частини піротехнічних робіт, підводного та гуманітарного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 89 разів залучались до дій за призначенням. У встановленому порядку вилучено, перевезено та знищено 72 вибухонебезпечних предмети.
Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 28 разів залучалися для надання допомоги та проведення інших невідкладних робіт.




Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.