«Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» на Чернігівщині: 40 команд вже готуються до третього етапу змагань
Другий етап реалізації ініціативи Президента України «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» (на рівні територіальних громад) триватиме до 1-го квітня. Загалом участь у ньому візьмуть близько 7 тисяч учнів навчальних закладів області. Про це розповів під час брифінгу у медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.
Наразі команди зі шкіл у громадах виборюють можливість стати учасниками районних змагань.
«Ми бачимо, як діти цікавляться проєктом і з захопленням беруть участь у змаганнях. Теж саме говорить і статистика: на першому етапі змагались понад 15 тисяч дітей, на другий – зареєструвались 569 команд із понад 220 шкіл області», – зазначив спікер.
За підсумками більше 200 ігор, проведених у межах другого етапу, вже визначено 40 команд із 17 ТГ, які представлять свої громади на районному рівні Всеукраїнських шкільних ліг. Він стартує з квітня, тож учасники вже розпочали підготовку.
Ініціатива мотивує школярів до співпраці у командах, аби пліч-о-пліч рухатися до перемоги.
«Це дуже важливий проєкт для майбутнього наших дітей. І я бачу їх активність. Діти вже мають певний досвід і знають чого хочуть. Всі налаштовані на перемогу. Учасників об’єднує спільна мета – щоб саме їх громада виступала на всеукраїнському рівні», – зазначила легкоатлетка, амбасадорка проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» Ольга Бібік.
Також вона додала, що така ініціатива мотивує дітей займатися спортом і, можливо, саме завдяки Всеукраїнським шкільним лігам в Україні з’явиться нове покоління титулованих спортсменів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.