Змагання «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» стартують вже цього тижня!
Відбулось перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023/2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Воно пройшло під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк. Серед учасників – начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика, начальник Департаменту сім’ї, молоді та спорту Андрій Шемець, представники профільних департаментів ОДА, РДА та спортивних федерацій.
«Через об’єктивні чинники – ковід та повномасштабне вторгнення росії – дитинство наших дітей, на жаль, не таке яскраве як хотілося б. Але воно одне і його не можна відкладати. Тому ініціатива Президента по організації шкільних ліг дуже актуальна. Це те дозвілля і розрада, яка дозволить дітям знову згадати про мирне дитинство та ті можливості, які воно відкриває», – наголосила Жанна Шерстюк.
Як розповів Юрій Музика, у межах проєкту відбудуться змагання з 4 видів спорту, які є найбільш популярними та доступними: баскетболу, волейболу, футзалу, спортивного орієнтування. Участь у них візьмуть учні закладів загальної середньої освіти області.
Змагання проводитимуть у п’ять етапів:
1 етап – шкільні змагання, відбір, тощо у школах територіальних громад, на якому формуються збірні команди шкіл з видів спорту;
2 етап – змагання на рівні територіальних громад, на яких визначається переможець, що представлятиме ТГ на районному етапі;
3 етап – районні змагання, переможці яких представлятимуть область;
4 етап –обласні, на яких визначиться, хто представлятиме Чернігівщину;
5 етап – всеукраїнські, на яких визначиться переможець та призери змагань
Перший етап спортивних змагань розпочнеться вже з 15 грудня.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.