Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 15:37:08

Біатлон та легка атлетика: чергові здобутки чернігівських спортсменів на всеукраїнських змаганнях

26.09.2023   13:37Агенцiя

Минулими вихідними у Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2006 року народження та молодше (U18).

 В особистих заліках спортсмени Чернігівської області зайняли шість призових місць. Зокрема:

    Володимир Вовченко – перше в бігу на 400 м (вихованець ДЮСШ «Атлет»);
    Дмитро Голуб – перше в бігу на 400 м з бар’єрами (вихованець Прилуцької ДЮСШ);
    Ангеліна Шепель – друге у штовханні ядра (вихованка ОДЮСШ з олімпійських видів);
    Василина Овсякова – третє в бігу на 2000 м з перешкодами (вихованка КДЮСШ-2);
    Артем Нощенко – третє в потрійному стрибку з розбігу (вихованець Прилуцької ДЮСШ);
    естафетна команда юнаків (у складі: Володимир Вовченко, Дмитро Голуб, Дмитро Горбань, Артем Нощенко) – третє в естафеті (100, 200, 300, 400 м).

Загалом у змаганнях брали участь 442 спортсмени з 22 областей України.

На подібних змаганнях в Івано-Франківську, тільки серед юнаків та дівчат 2008-2009 років народження, збірна команда Чернігівщини виборола третє місце. В особистому заліку спортсмени здобули 9 призових місць, з них: 2 – перших, 3 – других та 4 – третіх.

Всього було 590 учасників із 24 команд з різних куточків України.

Чернігівська область – перша на чемпіонаті України з літнього біатлону, що відбувся 18–22 вересня у селі Яворів (Львівська область). В особистому заліку спортсмени завоювали 15 медалей, з яких 7 – перше місце та 8 – друге.

У змаганнях брали участь 9 команд (82 учасники): Чернігівська, Сумська, м. Київ, Тернопільська, Львівська, Харківська, Волинська, Київська та Закарпатська.
 


За повідомленнями Департаменту сім’ї, молоді та спорту
Чернігівської обласної військової адміністрації


 

Останні новини Чернігівщини

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

Наша мета – ще більше укриттів для садочків та шкіл Чернігівщини: БФ «Янголи Свободи» – на зустрічі з командою ОВА 09:29

Днями представники Міжнародного благодійного фонду «Янголи Свободи» зустрілися з заступником голови Чернігівської ОДА Іваном Ващенком.

На Чернігівщині вже зібрали понад половину ранніх зернових 08:46

На Чернігівщині триває жнивна кампанія. Станом на 6 серпня аграрії області обмолотили 219,2 тисячі гектарів сільськогосподарських культур.

12 серпня: цей день в Україні і світі 08:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини