Плавання, футзал та кульова стрільба: про нещодавні перемоги спортсменів Чернігівщини
На VI-му чемпіонаті світу з плавання серед осіб з порушеннями слуху, що проходив в Аргентині 14-19 серпня, двоє чернігівських спортсменів вибороли 9 медалей різного ґатунку.
В Олексія Коломійця їх шість: чотири золоті, по одній срібній та бронзовій. Він двічі побив рекорд Європи на дистанції 50 метрів брасом (у попередньому запливі та у фіналі).
У Владислава Адамовича – одне «золото» та два «срібла».
Обидва спортсмени – вихованці Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю. Тренер – Дмитро Гунько.

Фото – ЧРЦ "Інваспорт"
У фіналі змагань з футзалу на Всесвітніх іграх сліпих у британському Бірмінгемі команду Великої Британії з рахунком 4:3 перемогла збірна України. У її складі – вихованці Чернігівського регіонального центру "Інваспорт" Роберт Тремба та Олексій Заволовий. Зокрема Роберт Тремба відзначився голом у додатковий час та допоміг нашій команді зрівняти рахунок за кілька хвилин до закінчення другого екстра-тайму.
Змагання проходитимуть по 28 серпня.

Фото – ЧРЦ "Інваспорт"
Ще одну нагороду маємо на Чемпіонаті світу з кульової стрільби, що проходить у місті Баку (Азербайджан) з 14 серпня по 1 вересня. Чернігівська спортсменка Олена Костевич здобула срібло у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.
У боротьбі за «золото» вона поступилася німкені Дорен Веннекамп (31:40), результат якої став повторенням світового рекорду.
Для Олени Костевич це четверта індивідуальна медаль на чемпіонатах світу. Свою першу нагороду вона виборола 21 рік тому.
Тренер – Ігор Чередінов.

Фото – Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності
За повідомленнями ЧРЦ "Інваспорт" та Чернігівської обласної школи
вищої спортивної майстерності
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression