Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 жовтня, 10:06:05

“Олімпійське лелеченя” у Талалаївському районі

12.12.2012   16:59Агенцiя

На базі Липівської ЗОШ І-ІІІ ст. Чернігівської області за підтримки Талалаївського районного осередку НОК України був організований та проведений ІІ етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва “Олімпійське лелеченя”.

За перемогу та можливість захищати честь району на обласному турі змагалися 6 команд: Талалаївська ЗОШ І-ІІІ ст., Липівська ЗОШ І-ІІІ ст., Сильченківська ЗОШ І-ІІІ ст., Красноколядинська ЗОШ І-ІІІ ст., Корінецька ЗОШ І-ІІ ст., Червоноплугатарська ЗОШ І-ІІІст. Після презентації “Ми – олімпійська надія України”, виготовлення емблеми, наявності девізу лідерство захопили дві команди – “ЮКОР” та “Веселі лелеченята””. До спортивної програми змагань входили різні змагання в комплексній естафеті: це біг з підкиданням м’ячика ракеткою для настільного тенісу, ведення футбольного м’яча з обведенням фішок, пересування по дистанції на “снігоступах” та ін. Після завершення комбінованої естафети в лідери вийшла команда “Сильченківське лелеченя”. Було проведено рухливу гру – “Боулінг”, в якій перемогу отримала команда “Сильченківське лелеченя”.

Культурно-освітня програма включала вікторину “Знавець олімпійського спорту”, конкурс малюнків на олімпійську тематику “Ми-олімпійці”. В цьому конкурсі перемогли команди Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Червоноплугатарської ЗОШ І-ІІІ ст..

По закінченню змагань журі підбило підсумкові бали. І місце зайняла команда “Сильченківське лелеченя” Сильченківської ЗОШ І-ІІІ ст, ІІ місце – команда “ЮКОР” Липівської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІІ місце –“Олімпійський бомбардир” Червоноплугатарської ЗОШ І-ІІІ ст. Команди-призери нагороджені дипломами, кубками відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Талалаївської РДА та сувенірною атрибутикою від обласного осередку Національного олімпійського комітету України. А найголовніше – всі діти відчували себе переможцями та отримали масу задоволення.

noc-cn.org

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету 09:21

29 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка

Чернігів: з 1 листопада рух автотранспорту вулицею Мстиславською від Київської стає одностороннім - у напрямку вул. Шевченка 09:13

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради, сьогодні 29 жовтня, прийняв рішення щодо введення з 1 листопада одностороннього руху транспортних засобів на ділянці дороги вул. Мстиславської від вул. Київської до вул. Шевченка в напрямку останньої.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 29 жовтня до 8:00 30 жовтня 2020 року.

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог

Протягом 9 місяців Держпродспоживслужба обстежила понад 17560 об'єктів нагляду щодо виконання ними протиепідемічних вимог 08:40

Фахівці Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства від початку року виконали значний обсяг роботи для запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.