Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 01:22:43

Всеукраїнський Олімпійський день у Чернігові зібрав понад 500 учасників

19.06.2023   09:51Агенцiя

Всеукраїнський Олімпійський день у Чернігові зібрав понад 500 учасників

Традиційно у червні місяці Всеукраїнський Олімпійський день збирає всіх, для кого спорт та рух є невід'ємною складовою життя і тих, хто тільки починає займатися фізичними вправам. Незмінним організатором цього потужного свята на теренах Чернігівщини, покликаного залучити до активного і здорового способу життя якомога більше людей, є відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

Цьогоріч головне олімпійське дійство відбулося у самому серці Чернігова. Понад 500 учасників, серед яких вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста, знані олімпійці Придесення, професійні спортсмени, тренери та всі охочі містяни, здійснювали символічні забіги на різні дистанції.

На спортивне свято завітали перший заступник голови обласної ради, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Ніна Лемеш та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

У своєму виступі Ніна Лемеш відзначила важливість підтримки олімпійського руху в Україні, який сьогодні об'єднується заради того, щоб заявити про нашу державу у світі та спільними зусиллями боротися за нашу Перемогу. Керівниця побажала юним спортсменам відчути та сповна насолодитися неповторною атмосферою великого олімпійського руху, а всім учасникам заходу зичила удачі, позитивних емоцій та здобутків.

Дмитро Блауш на особистому прикладі закликав залучатися до атлетичних змагань, зазначивши, що спорт відкриває дорогу у доросле життя.

Розпочався захід урочистим винесенням Олімпійського факелу та підняттям Державного Прапора України й стягу Національного олімпійського комітету, а також спільним виконанням Державного Гімну. Далі відбулася церемонія нагородження кращих представників спортивної сфери Чернігівщини відзнаками регіонального осередку НОКУ.

Після жвавої олімпійської руханки кожен учасник отримав персональний стартовий номер, щоб або просто долучитись до спортивного заходу, або щосили боротися за перемогу, долаючи визначені дистанції. Цьогоріч за рішенням організаторів один із забігів був присвячений пам'яті загиблої чернігівської волонтерки, патріотки та небайдужої людини Ірини Леоненко, яка ціною власного життя допомагала іншим і робила внесок у спільну Перемогу.

Завершилося свято приємною та важливою частиною – нагородженням найбільш спритних учасників спортивного свята спеціальними відзнаками Національного олімпійського комітету та подарунками.
 



Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини