Команда Чернігівської області виборола ДРУГЕ місце на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., що проходив у місті Кропивницький!!!
І знову РЕКОРД Чернігівської області у штовханні ядра серед дівчат 14-15 років встановила вихованка обласної ДЮСШ з олімпійських видів Ангеліна Шепель (результат 14.90м) на чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2008-2009 р.н., що проходив у місті Кропивницький з 10 по 13 червня 2023 року, на якому команда Чернігівської області виборола ДРУГЕ місце (655 очок).

За перемогу у легкоатлетичних дисциплінах змагалися спортсмени із 23 областей країни та міста Києва. Юнаки та дівчата змагалися в штовханні ядра, стрибках у висоту та у довжину, метанні молота, стрибках у висоту.
Наші результати :
Ангеліна Шепель – 1 місце у штовханні ядра та 2 місце у метанні диску, вихованка ОДЮСШ з олімпійських видів;
Горбач Катерина – 1 місце у семиборстві, вихованка Ніжинської ДЮСШ; Голуб Дмитро – 1 місце в бігу на 400м та 1 місце в бігу на 300м з бар’єрами, вихованець Прилуцької ДЮСШ;
Жменьковський Роман – 1 місце в бігу на 100м та 1 місце в бігу на 200м, вихованець Корюківської ДЮСШ;
Лавський Андрій – 2 місце у штовхання ядра, вихованець Менської ДЮСШ;
Дергозій Кирило – 2 місце у метанні диску, вихованець ОДЮСШ з олімпійських видів;
Лагойко Єлизавета – 2 місце у метанні спису, вихованка Бахмацької ДЮСШ;
Дудко Наталія – 3 місце в бігу на 300м з бар’єрами, вихованка ОДЮСШ з олімпійських видів;
Спехін Денис – 3 місце у стрибках у довжину з розбігу, вихованець Козелецької ДЮСШ.
Естафетна команда (100+200+300+400м) у складі Чубатий Нікіта (Прилуцька ДЮСШ), Жменьковський Роман (Корюківська ДЮСШ), Іваненко Павло (Сухополов’янська ДЮСШ) та Голуб Дмитро (Прилуцька ДЮСШ) – 1 місце.
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на чемпіонаті!!!
Останні новини Чернігівщини

4 липня цей день в Україні і світі 07:48
ДЕНЬ 1227 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1227 RUSSIAN AGRESSION

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.