Благодійний «Велодень-2023»: в Чернігові зібрали кошти для військових 1-ї танкової Сіверської бригади
У суботу вперше після повномасштабного вторгнення у Чернігові провели велосипедний пробіг «Велодень». Акцію організував Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА спільно з ГО «Вело ЧЕ».
Головна мета велопробігу благодійна – зібрати гроші для потреб військовослужбовців 1-ї окремої танкової Сіверської бригади. Завдяки велоспільноті міста та його гостям вдалося накопичити 18 515 грн, повідомив директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОВА Андрій Шемець.
Учасники заходу, серед яких цивільні, військові та представники силових структур, стартували з Красної площі. Центральними вулицями міста велоколона проїхалась до університету «Чернігівська політехніка» і знов повернулась на Красну площу. До участі долучились, зокрема, вихованці дитячої спортивної школи та гості зі Славутича. Загалом до благодійного «Велодня» долучилось більше 400 учасників.
«Цей захід ми проводимо під гаслом «Здоров’я – крок до перемоги». Важливість його полягає в тому, що проводиться збір коштів на механізований батальйон 1-ї танкової Сіверської бригади. Наше головне завдання – об’єднатися задля підтримки збройних сил України та допомагати їм всіма можливими способами», – зазначив Андрій Шемець.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)