Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 08:51:49

Чернігівський боксер виборов бронзу на міжнародному турнірі в Хмельницькому

08.12.2012   10:37

Чернігівський боксер Денис Песоцький приймає поздоровлення від юних одноклубників.

Денис Песоцький

Денис Песоцький

На міжнародному турнірі в Хмельницькому 16-річний спортсмен виборов бронзову нагороду. Підопічний Павла Примаченка поступився своєму більш титулованому супернику з Тернополя з різницею лише в декілька ударів.

За перемогу на турнірі присвоювали звання майстра спорту України.
 
Зараз Денис Песоцький відпочиває від спортивних змагань. А вже на наступний рік ставить перед собою серйозні завдання — перемогти на чемпіонаті України, а вже потім і на чемпіонаті Європи з боксу. Детальніше дивіться в у неділю в програмі «Чемпіон”.


http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=2337

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини