Вихідними відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики
04-05 березня 2023 року на базі позашкільного навчального закладу «Чернігівська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» проведено чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики серед дорослих та юніорок з метою популяризації і розвитку художньої гімнастики, визначення кращих спортсменок для формування складу збірної команди регіону для участі в чемпіонаті України.
Протягом двох днів 49 спортсменок позашкільного навчального закладу «Чернігівська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності та Дитячо-юнацької спортивної школи «Чернігів» виконували кваліфікаційні норми та вимоги, підвищували рівень спортивної майстерності.



05 березня відбувся парад нагородження кращих спортсменок Чернігівщини, в якому взяв участь Юрій Музика, начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.
Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34
З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.
Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09
На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.
Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52
Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».
У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21
У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.