У Чернігові нагородили лауреатів ХХІ Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська»
14 лютого у Чернігові відбулось урочисте нагородження переможців ХХІ Всеукраїнського конкурсу «Україна олімпійська», організатором якого є Національний олімпійський комітет України.
Проводиться він серед спортивних журналістів, журналістів теле– та радіокомпаній, газет і журналів, а також електронних ЗМІ.
Вперше подібний конкурс був організований у 2000 році і за цей час став популярним й значимим у журналістському середовищі.
Сьогодні ж вручити почесні дипломи переможців представникам чернігівських медіа завітали перший заступник голови обласної ради, голова відділення НОК України у Чернігівській області Ніна Лемеш, заступник директора Департаменту сім'ї молоді та спорту ОДА, член обласного відділення НОК України Марія Родикова, а також відповідальний секретар відділення НОКУ Дмитро Пиріжок.
Тож дипломами переможців нагороджено:
Андрія Апанасенка – «Переможець XV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії» (серед професіоналів);
Марію Буряк – «Переможець XV Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії» (діти до 16 років);
Сергія Гайдука – у номінації «За відданість олімпійському руху»;
Радіопрограму «Шлях до олімпу» (Філія АТ «НСТУ Чернігівська регіональна дирекція, м. Чернігів) – у номінації «Найкраща спортивна радіопрограма року»;
Чернігівську газету «Деснянська правда» – у номінації «Найкраща громадсько–політична газета року» (відділ спорту).
На завершення учасники заходу мали змогу переглянути світлини вихованців відомого фотохудожника Чернігівщини Віктора Кошмала, які виборювали перемоги в конкурсах Національного олімпійського комітету у різних номінаціях протягом попередніх років.
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.





