Спортивне свято у Чернігові: показові виступи та нагородження кращих у своїй справі
У Чернігові 9 вересня на площі біля одного з торговельних центрів відбулися показові виступи спортсменів нашого міста.
![](/uploads/32864-m.jpg)
Відвідувачам талановиті молоді люди продемонстрували різноманітні види спорту: панкратіон, рукопашний бій, самбо, художня гімнастика, дзюдо, тхеквандо, футбол, велосипедний та гирьовий спорт, кікбоксинг та інші. Все це дійство приурочене Дню фізичної культури і спорту в Україні, який з 1994 року традиційно відзначається у другу суботу вересня.
На це свято завітав і Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Він привітав спортивну спільноту Чернігова, вручив відзнаки міської ради кращим її представникам, а керівникам дитячих юнацьких спортивних шкіл — спортивний інвентар від Чернігівського відділення Національного олімпійського комітету України.
— Хочу привітати усіх спортсменів, які своїми перемогами роблять наш Чернігів відомим та популярним. Велика вам подяка за це. Я думаю, що з наступного року, як би важко нам не було, ми відновимо всі виплати, преміальні та стипендії, які раніше виплачували. А всім присутнім в першу чергу — Перемоги, а також здоров’я. А щоб було міцне здоров’я, потрібно займатися фізичною культурою, — підкреслив міський голова.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту у місті Чернігові та з нагоди професійного свята Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджено:
-
АВСЯНИК Людмилу Володимирівну, директорку КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради;
-
БУШЕВУ Ольгу Костянтинівну, головного бухгалтера КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна» Чернігівської міської ради;
-
КОЛОМІЙЦЯ Олексія Михайловича, спортсмена-інструктора штатної команди національних збірних команд України з видів спорту осіб з інвалідністю (плавання, порушення слуху);
-
РЕБЕНОК Світлану Василівну, головного бухгалтера КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Атлет» Чернігівської міської ради.
Подяка Чернігівського міського голови оголошена:
-
ЛИТВИНЕНКУ Валерію Васильовичу, заступнику директора з навчально-тренувальної роботи КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Авангард» Чернігівської міської ради;
-
ЛИТВИНЦЮ Андрію Миколайовичу, начальнику Чернігівського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт»;
-
МАРТИНОВУ Юрію Васильовичу, голові ГО «Федерація велосипедистів Чернігівщини»;
-
РУДЕНЧИКУ Євгену Володимировичу, тренеру-викладачу зі стрільби з лука КПНЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа «Фортуна» Чернігівської міської ради;
-
СЕНЮКУ Дмитру Федоровичу, виконуючому обов’язки директора ПНЗ «Чернігівська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа», інструктору-методисту.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.