"Чернігів" гратиме на "Юності"
Очільник Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович розповів про старт першої ліги в Чернігові та місцевий футбольний клуб.
- До мене звернувся керівник клубу "Чернігів" Микола Синиця і головний тренер Валерій Чорний, - каже чиновник. - Вони хотіли б грати на "Юності". Наш стадіон акредитований для першої ліги України, тому я, як голова Чернігівської обласної асоціації футболу, дав дозвіл. Отже, свої домашні матчі "Чернігів" гратиме на "Юності".
Нагадаємо, що після ракетного удару по стадіону імені Юрія Гагаріна в березні "Юність" фактично залишається єдиною великою футбольною ареною в місті, адже домашній стадіон "Чернігова" також зазнав пошкоджень від обстрілів.
Зазначимо, що "Юність" вміщує 3000 глядачів.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.