Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 19:48:37

Члени виконкому НОК України у Чернігівській області обговорили нагальні спортивні питання

17.08.2022   20:28Агенцiя

17 серпня у Чернігові відбулось засідання виконкому відділення Національного олімпійського комітету України у Чернігівській області.

Провели зібрання голова обласного Відділення НОК України Валерій Куліч та перший заступник голови відділення, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

У роботі засідання взяли участь директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної військової адміністрації Андрій Шемець, голови обласних спортивних федерацій та тренери.

Присутні обговорили результати рейтингу НОК України за 2021 рік, а також подальшу діяльність обласного осередку НОКУ в 2022 році під час воєнного стану в країні. За його результатами Чернігівське обласне відділення зайняло почесне 1 місце серед 25 регіональних відділень України.

– Це величезна наша гордість. Наше відділення є прикладом для інших регіональних відділень. Тому прошу усіх тренерів продовжувати роботу по проведенню олімпійських заходів та активніше долучатися до них у своїх видах спорту, – звернулась до присутніх Ніна Лемеш.

Принагідно керівниця подякувала усім членам виконкому за громадянську позицію, яку вони проявили після вторгнення армії росії на територію Чернігівської області.

Основним же питанням зібрання було проведення звітно–виборчої асамблеї відділення НОК України у Чернігівській області. В результаті обговорень присутніми було вирішено провести асамблею через місяць після завершення дії воєнного стану на території України або ж після прийняття відповідного рішення виконавчим комітетом обласного відділення НОК України.

У свою чергу директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОВА Андрій Шемець повідомив присутнім, що 20 серпня Головне управління ДСНС в Чернігівській області разом з обласною військовою адміністрацією планують провести велопробіг на підтримку ЗСУ. Основна ідея заходу – показати єдність і нескореність українців, а також збір коштів для нашої 1 окремої танкової Сіверської бригади. Стартуватиме захід о 10:00 на Красній площі Чернігова.

 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини