Змагаються юні снайпери
До 21-ї річниці збройних сил україни в чернігові розпочалися змагання з кульової стрільби серед учнівської молоді
Змагання відбуваються в Чернігівському обласному стрілецькому тирі. Організаторами турніру виступили Чернігівський об’єднаний міський військовий комісаріат, відділ з питань фізичної культури та спорту Чернігівської міськради, Чернігівське управління освіти та міська організація товариства сприяння обороні України.
В турнірі беруть участь біля 200 учнів і студентів обласного центру. В кожній команді по п’ять найкращих стрілків від кожного навчального закладу. Учасників змагань розподілені на дві групи: 1-а - учні загальноосвітніх навчальних закладів, 2-а - студенти вишів. Учнівська молодь стріляє з малокаліберної гвинтівки з відкритим прицілом ТОЗ-8.
- За форматом змагань стрільба проводиться із положення лежачи по мішені з дистанції 50 метрів. Спортсмени, які в результаті командної стрільби наберуть 35 очок і більше продовжать боротьбу в особистому заліку. Далі вони вже змагатимуться у скорострільній стрільбі, де на враження мішені надається 10 секунд, - розповів головний суддя змагань, голова Чернігівської міської організації ТСОУ Петро Татаренко.
- Подібні випробування для молоді стали вже традиційними в нашому місті. А щоб більше зацікавити юнаків, змагання проводимо в різноманітних форматах, зокрема, з використанням різних видів зброї, від малокаліберних і спортивних гвинтівок до автомату Калашникова, - підкреслив Чернігівській міській військовий комісар полковник Володимир Кравчук.
За результатами змагань переможців в командному та особистому заліках чекають нагороди.
РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ У м. ЧЕРНІГІВ
Вадим Мисник
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.