19-річний чернігівець вдруге взяв участь у велогонці Джиро д’Італія
Український велогонщик Андрій Пономар вдруге поспіль потрапив до складу італійської команди Androni Giocattoli-Sidermec для виступу на багатоденці Джиро д’Італія-2022.
Гонка Джиро д’Італія-2022 стартувала 6 травня у м. Будапешті, а завершилася 29 травня у м. Вероні. Гонщики пройшли 21 етап сумарною дистанцією 3 449,6 км, з них перші три етапи — в Угорщині, наступні — на території Італії.
На подолання усієї дистанції Андрію Пономарю знадобилося 92 години 5 хвилин і 1 секунда, найкращий результат встановив на 11-му етапі, фінішувавши на 36-й позиції.
У загальній класифікації посів 117 місце (у 2021 році — 67 місце), у класифікації молодих гонщиків (до 25 років) — 34 місце (у 2021 році — 17 місце).
Своєю участю на Джиро д’Італія-2022 спортсмен оновив рекорд за виступами на усіх гонках Гранд-туру у віці до 20 років. Перед цим він був одним з трьох велогонщиків, які змагалися на такому рівні у віці до 20 років. Тепер же йому це вдалося двічі.
Свого часу тренером Андрія Пономаря був чернігівець Микола Аксюта.
За повідомленням Департаменту сім’ї, молоді
та спорту Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.