Президент ПФЛ побывал в гостях у Десны
Футбольний клуб з Чернігова завершив виступи в осінній частині чемпіонату з 13-бальним відривом від своїх переслідувачів: із двадцяти ігор в активі команди 14 перемог, шість нічиїх та жодної поразки.
Мілетій Бальчос
В останньому турі чернігівці провели матч із стрийською “Скалою”, у якому одержали перемогу, завершивши першу половину чемпіонату у якості одноосібного лідера групи “А” другої ліги. На матчі був присутній президент ПФЛ Мілетій Бальчос.
“Незважаючи на доволі високі результати, що їх демонструє “Десна” цього сезону, тамтешня ситуація не надто відрізняється від тієї, що наразі спостерігається у більшості клубів ПФЛ. На жаль, ФК “Десна” не має у своєму активі вільних коштів на здійснення робіт з реконструкції стадіонних об’єктів, тому клубна інфраструктура розвивається за підтримки державної служби з питань молоді та спорту.
Наразі проведено ремонт підтрибунних приміщень, у яких розташовані два зали, де тренуються учні дитячо-юнацької школи. На території стадіону завершується будівництво тренувального поля 60х40 зі штучним покривом.
Окрім цього, у планах – реконструкція футбольного поля для проведення матчів основної команди, а також східної трибуни: у бюджеті передбачено 8 мільйонів гривень на заміну дерев’яних лав пластиковими сидіннями та встановлення покрівель над трибунами. Варто зазначити, що на стадіоні ім. Гагаріна проводить свої матчі жіноча збірна з футболу, а навчально-тренувальний комплекс є базовим для національної збірної з важкої атлетики.
Висновок: у Чернігові створюються всі умови для розвитку як футболу, так і інших видів спорту. Тобто, за темпами розвитку інфраструктури, спортивним результатом команди за підсумками осінньої частини чемпіонату, клуб має всі передумови для реалізації своїх планів”, зазначив Мілетій Бальчос.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.