У скарбничці чернігівських дефлімпійців — чотири золоті нагороди
У розпалі — XXIV літні Дефлімпійські ігри-2021 у Кашіас-ду-Сул (Бразилія). Чернігівські плавці Олексій Коломієць та Владислав Адамович вибороли чотири «золота», три з яких — в Олексія Коломійця.
Нагадаємо, що у перший день змагань, 2 травня, чоловіча збірна з плавання, у складі якої й були спортсмени з Чернігівщини, виборола «золото» в естафеті 4х100 м вільним стилем.
Другий день змагань приніс перемогу Олексію Коломійцю у вправі 50 м брасом.
Не залишився спортсмен без золотої нагороди і третього дня змагань, 4 травня. Її Олексій Коломієць здобув у складі чоловічої команди в естафеті 4х100 м (комплексне плавання).
Загалом же станом на 4 травня національна збірна виборола 38 медалей: 19 золотих, 6 срібних та 13 бронзових.
Дефлімпіада триватиме до 15 травня, зокрема змагання з плавання — до 9-го.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
за повідомленням Національного паралімпійського комітету України
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.