Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 20:11:30

Чернігівський плавець знову із "золотом" Дефлімпіади. Україна – лідер у командному заліку

04.05.2022   10:57Агенцiя

3 травня, у другий змагальницький день ХІV Дефлімпійських Ігор, що проходять у Бразилії, чернігівський спортсмен Олексій Коломієць у вправі 50 м брасом виборов золоту медаль.

Це рекорд Дефлімпійськиї ігор на цій дистанції. Про це Суспільному сказав тренер Дмитро Гунько.

І це вже друге "золото" спортсмена на цій Дефлімпіаді.

Загалом наразі збірна України посідає першість серед інших країн на цих Дефлімпійських іграх, виборовши 25 нагород, серед яких 12 золотих.

Нагадаємо, 2 травня, у перший змагальницький день на ХІV Дефлімпійських Іграх чоловіча збірна з плавання 4х100 м вільним стилем виборола "золото". У складі команди двоє плавців з Чернігівщини: Олексій Коломієць та Владислав Адамович.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини