Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 19:17:50

Футбол: Кривбас у спарингу поступився Десні

21.02.2022   08:54Агенцiя

Криворізький "Кривбас" продовжує свою підготовку поновлення Першої ліги. Підопічні Бабича зіграли свій третій спаринг на турецькому зборі.

Суперником другої команди Першої ліги стала чернігівська "Десна", яка вже за тиждень зустрінеться з "Дніпром-1" в УПЛ.

На початку зустрічі футболісти "Кривбасу" більше володіли м'ячем, але до гольових моментів справа не доходила. Представники УПЛ грали ефективніше в атаці. На 22-й хвилині підопічні Рябоконя вийшли вперед. Після навісу з кутового Євген Селін ударом головою відкрив рахунок - 0:1. Через декілька хвилин знову небезпечно після стандарту було біля воріт "Кривбасу", але цього разу блискуче зіграв Сарнавський.

Проте, "сіверяни" не збавляли оберти і фортуна їм посміхнулася. Безбородько відірвався від захисника "Кривбасу" і потужним ударом відправив м'яч під перекладину - 0:2. Захист криворізького клубу знову провалився. Наприкінці тайму преставники Першої ліги створили декілька напівмоментів, але без ударів у площину воріт.

На 44-й хвилині Семенов зіграв рукою і арбітр призначив пенальті у ворота "Кривбасу". Проте, Сарнавський парирував удар Вікентія Волошина.

Перший тайм завершився за комфортної переваги "Десни". У підопічних Бабича вже другий матч поспіль суттєві проблеми з конструктивом попереду.

Після перерви жодних позитивних змін у грі "Кривбасу" не відбулося. Підопічні Бабича у заключній третині поля не могли віддати дві-три точних передачі поспіль. На 60-й хвилині Олександр Бабич змінив всіх польових гравців.

Щодо "Десни", то представник УПЛ грамотно збивав темп матчу, не даючи супернику вільних зон для швидких атак. На 84-й хвилині міг забивати Белич, але м'яч після його удару влучив у стійку.

У підсумку, матч завершився перемогою "Десни" - 2:0. "Кривбас" поки що не може скласти гідну конкуренцію командам УПЛ.

"Кривбас" (Кривий Ріг) - "Десна" (Чернігів) 0:2

Голи: Селін (22), Безбородько (30)

Нереалізований пенельті: Волошин (45)

"Кривбас" : Сарнавський, Татарков, Семенов, Бухал, Мостовий, Яровий, Приходько, Кораблін, Хобленко, Щедрий, Дебелко

"Кривбас" ( з 60-ї хвилини): Сарнавський, Заїменко , Семеніхін, Балан, Рябов, Горват, Ніколашин, Маліновський, Пятов, Полонський, Іліч,

"Десна" : Литовка (Мисак ,46), Жук, Цимбалюк, Селін, Масалов, Домбровський, Арвеладзе, Демяненко, Волошин (Шейко, 83), Шевцов (Пусь, 83), Безбородько (Белич, 60).

джерело

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини